Архів за Квітень, 2013

В Google Street View з’явилися найкрасивіші місця України

Розділ: Новини

Компанія Google додала до доступних маршрутів режиму Перегляду вулиць (Street View) нову колекцію шедеврів архітектури з різних частин України.

Google додав інтерактивні зображення Національного історико-культурного заповідника Качанівка на Чернігівщині, а також Хотинської фортеці в місті Хотин Чернівецької області, Замку Паланок в Мукачевому та історичного центру Чернівців.

Віртуальну подорож можна здійснити також і Софією Київською.

У Німеччині зняли фільм про жорстоких українських поліціїв та порядних нацистів

Розділ: Новини

У непривабливому вигляді показали українських поліцаїв, які проводять каральні акції проти мирного єврейського населення в роки Німецько-радянської війни, німецькі автори історичної драми “Наші матері, наші батьки” (“Unsere Mütter, unsere Väter”).

У фільмі є епізод, коли німецькі солдати в зоні бойових дій стоять в оточенні і з жахом спостерігають, як українські поліцаї з жовто-блакитними пов’язками на руках…

Відбудеться зустріч Голови УВКР Михайла Ратушного з українською громадою в Торонто

Розділ: Заходи, Новини

Канадська асоціація молодих професіоналів та  кваліфікованих робітників (“YPSWA”), консалтингова фірма з міжнародної освіти «Група Провіденс» разом з Канадсько-українською імміграційною службою (КУІС) та Канадсько-українською суспільною службою – філія Торонто (КУСС), запрошують українську громаду на зустріч з Михайлом Ратушним, головою Українською всесвітньою координаційною радою (УВКР).

Особливо запрошуються студенти з України, українці які перебувають на

«Запорожець за Дунаєм» в Таллінні

Розділ: Новини

18 квітня у Таллінні в середньовічній залі Будинку Хопнера відбулося концертне виконання опери С.Гулака-Артемовського «Запорожець за Дунаєм», присвячене 200-річчю українського композитора та 25-річчю першої української організації Естонії – Українського земляцтва.

Глядачі дуже тепло сприймали всі номери у виконанні  українських співаків Павла Балакіна (Карась), Яни Боко (Одарка), Романа Червінка (Султан), Олесі Літневські (Оксана), Владислава…

Я козацького роду – 4 сезон

Розділ: Новини

Раді повідомити, що конкурс “Я козацького роду”, за чисельними проханнями учасників, було продовжено до 20 вересня 2013 року!!!

Також  почався запис бажаючих на літні таборування в дитячому таборі “Козацька фортеця” на 2013 рік! 

Дитячий табір «Козацька Фортеця»
за підтримки всеукраїнських мистецьких та освітніх асоціацій відкриває ІV сезон 5-річного
Дитячого Конкурсу…

Рахунок УВКР для благодійних внесків

Одержувач: Українська Всесвітня Координаційна Рада, Код ЄДРПОУ 19357222; Рахунки: 26008114153001 (укр. гривня) 26007114153002 (долар США) 26006114153003 (Євро) 26005114153004 (фунт стерлінгів); Банк одержувача: ПАТ «Банк «Київська Русь»; МФО 319092;

Архів

Завантажити усі матеріали зі старого сайту УВКР


Резолюції

Переглянути текст резолюції V Всесвітнього форуму українців


Контакти

01004, Київ, вул.Антоновича 3-б, тел. 287-22-41