Архів за Жовтень, 2013

У Києві визначились із проблемами українців за кордоном

Розділ: Новини

КИЇВ. 31 жовтня. УНН. 30-31 жовтня у Києві відбулась науково-практична конференція “Правовий статус закордонних українців у відповідності до законодавства України та міжнародного права”, повідомляє .

У заході взяли участь голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Михайло Ратушний, представник Міністерства Закордонних Справ України, комітету Верховної Ради з питань прав людини, національних меншин і міжнаціональних відносин та інші.

Під час конференції підіймались питання

ОБГОВОРЕННЯ ПРАВОВОГО СТАТУСУ ЗАКОРДОННИХ УКРАЇНЦІВ

Розділ: Новини

З ініціативи Української Всесвітньої Координаційної Ради 30-31 жовтня в Києві відбудеться науково-практична конференція «Правовий статус закордонних українців у відповідності до законодавства України та міжнародного права». У заході очікується участь народних депутатів, представників Міністерства Закордонних Справ та  Міністерства культури України, керівників громадських організацій з України та закордону.

ВЕРХОВНА РАДА ПІДТРИМАЛА ІНІЦІАТИВУ УВКР

Розділ: Новини

 

24 жовтня ц.р. Верховна Рада проголосувала за Проект Постанови про проведення 5 березня 2014 року парламентських слухань на тему: “Тарас Шевченко як постать світового значення (до 200-річчя з дня народження)”.

Проект Постанови внесений групою народних депутатів, що представляють різні фракції

ПЕРШОМУ ГОЛОВІ УВКР ВИПОВНИЛОСЬ 77 РОКІВ

Розділ: Новини

 

 

Голова УВКР Михайло Ратушний привітав Івана Драча з днем народження і побажав міцного здоров’я  та наснаги, яка так потрібна ювіляру. Іван Драч переніс нещодавно складну операцію на серці. На щастя стан його здоров’я покращується. Іменинник зустрів день народження не в

У Великобританії розпочалися Дні України Директор Українського інституту в Лондоні Андрій ГУНДЕР: «Саме з розуміння культури та знання традицій починаються інвестиції»

Розділ: Новини

Сьогодні у Лондоні стартують Дні України у Великобританії, організовані благодійним фондом Firtash Foundation за фінансової підтримки Group DF.

«Хотілося відкрити Україну не тільки студентам, а й більш широкому колу британської та європейської спільноти. Українсько-британські відносини у сфері культури все-таки розвиваються не з тією швидкістю, яку б хотілося бачити громадянам обох країн. Я впевнена, що наш новий проект…

Рахунок УВКР для благодійних внесків

Одержувач: Українська Всесвітня Координаційна Рада, Код ЄДРПОУ 19357222; Рахунки: 26008114153001 (укр. гривня) 26007114153002 (долар США) 26006114153003 (Євро) 26005114153004 (фунт стерлінгів); Банк одержувача: ПАТ «Банк «Київська Русь»; МФО 319092;

Архів

Завантажити усі матеріали зі старого сайту УВКР


Резолюції

Переглянути текст резолюції V Всесвітнього форуму українців


Контакти

01004, Київ, вул.Антоновича 3-б, тел. 287-22-41