УКРАЇНСЬКА ВСЕСВІТНЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА
UKRAINIAN WORLD COORDINATING COUNSIL
 ПРО УВКР  СТРУКТУРА УВКР  НОВИНИ  ПРОПОЗИЦІЇ ПРО СПІВПРАЦЮ  УКРАЇНСЬКИЙ КАЛЕНДАР  ГОЛОВНА
ПРО УВКР
СТРУКТУРА УВКР
ДІЯЛЬНІСТЬ УВКР
ФОРУМИ УКРАЇНЦІВ
ВІСНИК УВКР
ФОТОГАЛЕРЕЯ
АРХІВ РАДІОПЕРЕДАЧ
ПОШУК


АНАЛІТИКА
Загальноєвропейська українська газета
2007-10-25
(13-14 жовтня у Валенсії (Іспанія) відбувся Перший Європейський форум українських видавців і журналістів, який підтримав ідею створення загальноєвропейської української газети. На форумі виступив Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Д. Павличко. Подаємо його виступ)
>>
Вибори в Італії: уроки, які слід врахувати
2007-10-15
На виборчу дільницю у Римі прийшло багато української молоді, яка навчається у італійських вузах, духовних навчальних закладах. Але значну частину, звичайно ж, складали люди, які виїхали з метою у будь-який спосіб заробити на життя своєї родини, бо в Україні такої можливості не було. Масова еміграція в Італію почалася 7– 9 років тому, тому у людей ще зберігся міцний зв’язок з Україною, вони цікавляться та вболівають за її життя, сподіваючись на повернення. Можна перераховувати сотні випадків подвижництва звичайних виборців. Аби проголосувати, багатьом доводилося їхати дуже далеко із інших міст, чи навіть провінцій.
>>
Держава - діаспора: світові та українські реалії
2007-09-18
Сьогодні міграцію розглядають як одне із визначальних питань, що характеризує ХХІ століття. За даними Світового банку понад 130 мільйонів людей знаходиться поза межами своєї батьківщини. Міжнародна організація з питань міграції наводить ще більш вражаючі цифри: в наш час 192 мільйони людей живе поза межами свого місця народження, що становить 3 відсотки всього населення світу. А це означає, що приблизно одна особа з 35 у світі є мігрантом. Від 1965 року до 1990 року кількість міжнародних мігрантів зросла на 45 мільйонів, що становить річний зріст у 2,1 відсотки. Цьогорічний річний зріст – 2, 9 відсотки.
>>
Коаліція у парламенті шостого скликання – це питання для Соломона
2007-09-03
(На запитання кореспондента газети “Голос України” відповідає Голова УВКР Дмитро Павличко)
>>
Збори Ради Директорів Світового Конгресу Українців
2007-08-27
Як Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради я брав участь у зборах Ради директорів Світового Конгресу Українців, які відбулися в Донецьку 2021 серпня 2007 року. Вранці 20 серпня побачив учнів Сніжненської школи (Сніжне – місто Донецької області) у червоних сорочках, з прапорами колишнього СРСР, котрі галасували біля готелю „Київ”, де розміщалися представники СКУ.
>>
Сандармох
2007-08-09
3-5 серпня 2007 року в м. Медвежогорську (Республіка Карелія) Міжнародне товариство "Меморіал", Фонд імені Д.С. Лихачова, Уряд Республіки Карелія організували й провели Дні пам’яті жертв "Великого терору" 1937-1938 рр. Під час днів пам’яті відбулася Міжнародна науково-практична конференція, присвячена 70-річчю страченого українського відродження в урочищі Сандармох. Пропонуємо вашій увазі виступ на міжнародній конференції Голови Української Всесвітньої Координаційної Ради Дмитра Павличка на урочистій церемонії на Меморіальному кладовищі „Сандармох”.
>>
Голод 1933-го був геноцидом проти українського народу
2007-08-06
Розмова з Андреа Граціозі, професором Неаполітанського університету
>>
Актуальні проблеми українства
2007-05-29
Інтерв’ю з заступником Голови УВКР, Генеральним секретарем Світового Конгресу Українців Віктором Педенком
>>
Невеселі пригоди українців Росії
2007-05-22
Як Голова Краснодарської крайової регіональної громадської організації "Українська діаспора "Співдружність" я чи не щодня слухаю зворушливі історії українців, що приїхали в Росію на роботу, в гості чи назавжди. Найчастіше пригоди трапляються з ними через незнання законодавства РФ чи його суперечливості (наприклад, українка А. загубила паспорт в місті Краснодарі, але поїхати в місто Ростов-на-Дону в Консульство України не може, бо без документів міліція не випустить з міста). Наша організація створена для того, щоб допомогти українцям жити в Росії, працювати, лікуватися, подорожувати, лишаючись при цьому законослухняними і соціально захищеними громадянами.
>>
Німецько-українське порозуміння (Інтерв’ю з Директором Центру українознавства КНУ імені Т.Шевченка Володимиром Сергійчуком)
2007-05-17
10-14 травня 2007 року в трьох містах Німеччини - Кельні, Бонні й Аахені - відбулися зустрічі німецьких і українських науковців, присвячені темі підневільної праці радянських і німецьких полонених у воєнні та повоєнні роки, що нині трактується як новітня форма рабства. У цих заходах брав участь Володимир Сергійчук – член Президії УВКР, Директор Центру українознавства Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор історичних наук, професор, академік Академії наук вищої школи України. Після повернення з Німеччини пан Володимир дав інтерв’ю, яке ми пропонуємо вашій увазі.
>>


ENG | UKR
НОВИНИ
АНАЛІТИКА
ПРОПОЗИЦІЇ ПРО СПІВПРАЦЮ
УКРАЇНСЬКІ ЗМІ СВІТУ
УКРАЇНСЬКИЙ КАЛЕНДАР
ГОСТЬОВА КНИГА
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ОБГОВОРЕННЯ
При використанні матеріалів посилання на www.uvkr.com.ua
є обов'язковим.
01004, Київ, вул. Горького 3-б, тел. 287-22-41

© УВКР, 2004