УКРАЇНСЬКА ВСЕСВІТНЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА
UKRAINIAN WORLD COORDINATING COUNSIL
 ПРО УВКР  СТРУКТУРА УВКР  НОВИНИ  ПРОПОЗИЦІЇ ПРО СПІВПРАЦЮ  УКРАЇНСЬКИЙ КАЛЕНДАР  ГОЛОВНА
ПРО УВКР
СТРУКТУРА УВКР
ДІЯЛЬНІСТЬ УВКР
ФОРУМИ УКРАЇНЦІВ
ВІСНИК УВКР
ФОТОГАЛЕРЕЯ
АРХІВ РАДІОПЕРЕДАЧ
ПОШУК


АНАЛІТИКА
Стан і проблеми українського громадського руху в Італії
2007-05-17
Зростання кількості громадських об’єднань в Італії (за даними Посольства України в Італійській Республіці, нині нараховується 56 організацій). Кожна громадська організація незалежно від виду діяльності згуртовує навколо себе і сприяє вирішенню конкретних корисних справ, через свою діяльність презентує Україну, демонструючи нашу культуру, традиції, і сприяє інтеграції українців в італійський соціопростір.
>>
Акція "Вісла"
2007-05-14
З серпня 1990 р., коли Верховна Рада УРСР вже проголосила Дек¬ларацію про державний суверенітет України (це було 16 липня того ж року) і в Україні точилася тяжка боротьба між прихильниками збере¬ження совітської наддержави і патріотичними, рухівськими силами, які закликали валити „імперію зла", Сенат Польщі засудив Акцію „Вісла", визнавши, що в ній „застосовано властиву для тоталітарних режимів засаду колективної відповідальності". Це була не лише об'ява честі й совісті поляків, а й моральна допомога в складний час українському народові, який готувався остаточно скинути із себе ко-муно-московське ярмо і використав ухвалу Сенату у своїй боротьбі за державну самостійність.
>>
АСКОЛЬД ЛОЗИНСЬКИЙ І ДМИТРО ПАВЛИЧКО: "Про актуальні проблеми українського сьогодення"
2007-04-25
24 квітня 2007 року Президент Світового Конгресу Українців Аскольд Лозинський та Голова Української Всесвітньої Координаційної Ради Дмитро Павличко зустрілися з представниками засобів масової інформації. На зустрічі обговорено політичну кризу в Україні, визначено можливі шляхи виходу з неї. Особливу увагу було приділено відзначенню роковин акції "Вісла" та ролі цього заходу для становлення польсько-українських відносин. Пропонуємо вашій увазі одне зі спільних інтерв’ю п. Лозинського і п. Павличка.
>>
Четверта частина ВВП України – гроші українських мігрантів
2007-04-24
Щорічно в Україну від українських громадян, які працюють за кордоном, надходить 21,3 млрд. доларів, що складає майже четвертину ВВП країни і значно перевищує об’єми надходжень сукупних іноземних інвестицій. Таку інформацію подає помічник замісника Голови Національного банку України, кандидат економічних наук Андрій Гайдуцький.
>>
Що робити?
2007-04-17
Як показують останні події, українське суспільство в черговий раз опинилося в пастці лукавих обіцянок і псевдопатрітотичного словоблуддя. Цукерки помаранчевої революції виявилися лише пропагандистським сурогатом напередодні великої економічної депресії і ще більших розчарувань. Ще вчора Україні обіцяли відправити бандитів у тюрми і зробити десять кроків назустріч людині. Сьогодні мова йде про корупцію в вищих ешелонах влади, торгівлю національними інтересами й економічну кризу.
>>
ЗАКОРДОННИМ УКРАЇНЦЯМ ВЛАДА ЗНОВУ ПОКАЗУЄ СПИНУ
2007-04-17
Останнім часом складається враження, що все в нашій країні ситуативне: ситуативна коаліція, ситуативна більшість, ситуативне голосування до ВРУ, а отже, і закони наші — ситуативні? Однак, мабуть, нашим політикам слід уже схаменутися, адже народ України, якому за цими законами жити принаймні кілька найближчих років, – явище аж ніяк не ситуативне! Серед наших політиків стало модним посилатися на досвід країн розвинутої демократії.
>>
Українська діаспора як економічний та політичний інструмент впливу на шляху входження України до Європейського Союзу
2007-04-17
Необхідність співпраці України та діаспори, залучення світового українства до розбудови української держави для її входження до європейських структур сьогодні не викликає жодного сумніву. У сучасних умовах стосунки України та діаспори повинні розвиватися в новому форматі, виходячи з того, що по суті діаспора будує свою Україну поза межами самої України, накопичуючи значний потенціал у всіх сферах: політиці, економіці, культурі, праві, виконуючи функцію своєрідних форпостів України за кордоном.
>>
Про демократичні процеси в Україні
2007-04-10
Сучасні події в Україні декому здаються хаотичними, проте вони вказують на демократичність суспільства та влади України. Демократія часто має ознаки безладу. Найважливійше, що сьогодні в Україні змагання за владу відбувається указами, а не кулаками. Мабуть, немає іншої країни у світі, яка могла б похвалитися таким рівнем демократії, який Україна досягла від часу проголошення незалежності та прийняття Основного Закону. Сьогодні пересічні люди в Україні знають статті Конституції, а надворі бесіди ведуться навколо питань „конституційне чи неконституційне”.
>>
Робота за кордоном
2007-03-27
«Якщо протягом півтора-двох років ми не підвищимо заробітну плату в декілька разів, в Україні просто не буде кому працювати», – таку слушну думку висловив директор Державної служби зайнятості України Володимир Галицький.
>>
Чуєш, брате мій…
2007-03-26
Згідно з неофіційними даними, за кордоном постійно чи тимчасово мешкає близько 20 млн. українців, яких на пошуки кращого життя погнали з рідних місць злидні. Нинішня хвиля трудової міграції українців піднялася в роки економічної депресії в Україні в 90 роках минулого століття і не спадає досі. Тоді деякі села в Західній Україні буквально знелюдніли: всі працездатні люди виїхали за кордон.
>>


ENG | UKR
НОВИНИ
АНАЛІТИКА
ПРОПОЗИЦІЇ ПРО СПІВПРАЦЮ
УКРАЇНСЬКІ ЗМІ СВІТУ
УКРАЇНСЬКИЙ КАЛЕНДАР
ГОСТЬОВА КНИГА
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ОБГОВОРЕННЯ
При використанні матеріалів посилання на www.uvkr.com.ua
є обов'язковим.
01004, Київ, вул. Горького 3-б, тел. 287-22-41

© УВКР, 2004