УКРАЇНСЬКА ВСЕСВІТНЯ КООРДИНАЦІЙНА РАДА
UKRAINIAN WORLD COORDINATING COUNSIL
 ПРО УВКР  СТРУКТУРА УВКР  НОВИНИ  ПРОПОЗИЦІЇ ПРО СПІВПРАЦЮ  УКРАЇНСЬКИЙ КАЛЕНДАР  ГОЛОВНА
ПРО УВКР
СТРУКТУРА УВКР
ДІЯЛЬНІСТЬ УВКР
ФОРУМИ УКРАЇНЦІВ
ВІСНИК УВКР
ФОТОГАЛЕРЕЯ
АРХІВ РАДІОПЕРЕДАЧ
ПОШУК


НОВИНИ
Незабаром – парламентські слухання щодо закордонних українців
2008-08-20
Міжнародний інститут освіти, культури та зв’язків з діаспорою НУ «Львівська політехніка» вітає внесення проекту Постанови Верховної Ради України «Про проведення парламентських слухань на тему: «Закордонне українство: сучасний стан та перспективи співпраці» (реєстраційний номер 3055), який представлятимуть на пленарному засіданні Верховної Ради України народні депутати Борис Тарасюк та Оксана Білозір.
>>
Заява Української Всесвітньої Координаційної Ради
2008-08-12
Спровокована Росією війна на території грузинської держави змусила цілий світ здригнутися в передчутті жахливої катастрофи, стривожила Україну і світове українство. Те, що тепер відбувається в Цхенвалі, багато разів уже повторювалося на Кавказі, на землі, де царська і секретарська імперії намагалися покорити кавказькі народи, нав’язати їм порядки й правила життя "страны господ, страны рабов". Тепер знову найактуальнішим твором української літератури стає "Кавказ" Т. Шевченка.
>>
Укрінюрколегія розшукує нині реабілітованих осіб
2008-08-12
Президент Української іноземної юридичної колегії Данило Курдельчук звернувся до Голови УВКР Дмитра Павличка з пропозицією про поширення інформації про новий проект щодо розв’язання проблем правового захисту українських трудових мігрантів за кордоном.
>>
Знущання над українцями в Європі
2008-08-06
Наші співвітчизники часто їдуть за кордон шукати кращої долі. Але виявляється вона до українців не завжди прихильною. Бо бути українцем у Європі – не менш страшно, ніж у багдадських передмістях чи амазонських джунглях. Принаймні життя, здоров’я та гідність людини з тризубим паспортом для тамтешніх людей у погонах варте небагато, попереджає кореспондент „Главреда” Денис Горбач.
>>
Звернення Вселенського Патріарха до українського народу
2008-08-04
Ініціатива проведення офіційного святкування 1020-ї річниці рішення Великого князя Володимира прийняти Християнську віру від Вселенського Патріархату як офіційну релігію для народу Київського держави і, відповідно, для всіх удільних руських князівств – не тільки зобов`язання перед побожним народом України, але й важлива засада його майбутнього. На цьому наголосив Вселенський Патріарх Варфоломій І у зверненні до української нації, текст якого розміщено на офіційному сайті Президента України.
>>
Міжнародна акція „Незгасима свічка” – на теренах Польщі
2008-08-01
25 липня 2008 р. з Білорусі до польської столиці прибула Незгасима свічка – вічний вогонь, запалений 6 квітня ц.р. українцями Австралії у рамках міжнародної акції „Незгасима свічка”.
>>
Українська громада в Ірландії
2008-07-30
Робота активу та ініціативної групи української громади в Ірландії завершилася реєстрацією в м. Дубліні нової громадської організації – Асоціації українців в Республіці Ірландія (АУРІ). Прес-служба УВКР щиро дякує послові України в Республіці Ірландія Борису Базилевському за надану інформацію про громадське життя українців в Ірландії та підтримку новоствореної асоціації українців.
>>
Україна прийняла нових осіб до громадянства
2008-07-28
Щонайбільше уваги прес-служба УВКР намагається приділяти висвітленню різних сторін життя українців за кордоном. Водночас тисячі колишніх громадян інших держав щороку стають громадянами України. Цього року лише міграційна служба України зареєструвала 14 тисяч нових громадян нашої держави. А загалом вже набули громадянства України понад 20 тисяч осіб.
>>
У Міжнародному благодійному фонді „Україна 3000”
2008-07-25
Міжнародний благодійний фонд „Україна 3000” анонсував програму підтримки діаспорних організацій „Розквітайте, українці” на 2008-2009 роки.
>>
Храмове свято у Павлодарі
2008-07-23
Той, хто народився в місті, нині майже не знає, що таке храмове свято. Але сільські мешканці й дотепер послугуються цим глибинним звичаєм.
>>


ENG | UKR
НОВИНИ
АНАЛІТИКА
ПРОПОЗИЦІЇ ПРО СПІВПРАЦЮ
УКРАЇНСЬКІ ЗМІ СВІТУ
УКРАЇНСЬКИЙ КАЛЕНДАР
ГОСТЬОВА КНИГА
КОРИСНІ ПОСИЛАННЯ
ОБГОВОРЕННЯ
При використанні матеріалів посилання на www.uvkr.com.ua
є обов'язковим.
01004, Київ, вул. Горького 3-б, тел. 287-22-41

© УВКР, 2004