Митцем створені такі моновистави, як „Та доба була неповторна (поети празької школи)”, „Жнива народної скорботи… Свіча пам’яті (до роковин Голодомору в Україні 1932-33 рр.)”, „Сорочинський ярмарок на Невському проспекті (до 200-річчя з дня народження М.В. Гоголя)”. Ці програми з успіхом пройшли в Німеччині й Естонії та отримали високу оцінку глядачів. Вони можуть бути презентовані автором у будь-якому куточку світу. Прихильники таланту артиста часто словлюють щиру подяку Лауреату Міжнародних конкурсів читців, майстру художнього слова Андрію Бурлуцькому за його працю, за тісний контакт з глядачем, за вишуканий драматизм та високу професійну майстерність.
У 2003 році А. Бурлуцький закінчив Національний університет театрального мистецтва імені І.К.Карпенка-Карого (майстерня Ю.П.Висоцького). Після закінчення був прийнятий до складу трупи Національного академічного українського драматичного театру імені І.Франка та розпочав викладацьку роботу в театральному університеті (кафедра сценічної мови).
З 2006 року працює артистом розмовного жанру Національної філармонії України.
Створив сольні програми – літературно - музичні композиції „Жнива народної скорботи. Свіча пам’яті (до 75-річчя Голодомору в Україні)”, „Та доба була неповторна (поети празької школи)”. Нині готує програму „Сорочинський ярмарок на Невському проспекті” за монофантазією В.Неволова (до 200-річчя від дня народження М.Гоголя).
Артист майстерно володіє мистецтвом художнього читання, вміє тонко і самобутньо передати задум автора, створити яскраві сценічні образи літературних героїв. Він активно гастролює. 14 грудня 2008 року в Берліні з успіхом пройшов виступ артиста з програмою, присвяченою 75-річчю Голодомору в Україні. Постійно виступає в Українському культурному центрі в Москві.
А.Бурлуцький – лауреат Першої премії Всеукраїнського конкурсу читців імені Л.Українки (2002), лауреат всеукраїнських конкурсів читців імені І.Франка і О.Теліги, володар Гран прі другого Всесвітнього конкурсу – фестивалю поезії імені М.Конопницької (Польща, 2003).
Прес-служба УВКР